АКЦIЯ

З 01.01.2020 до 30.06.2020р. купуй акційні пачки соняшника «Преміум» та знаходь всередині, у разі виграшу,  грошові купюри номіналом 10, 20, 50, 100, 200 або 500 грн. Бажаємо успіхів!

 Умови Акції  та Порядок доведення умов Акції  до відома потенційних споживачів продукції  ТМ «ЖАР»

 Умови Акції

1. Загальні положення

1.1. Взяти участь в Акції має право дієздатна фізична особа – громадянин України, яка  проживає на території України. У разі, якщо участь в Акції візьме особа, що за цими Умовами та/або законодавством України не може брати участі в Акції подібних акціях, або може брати участь лише за певних  обставин і умов, які не передбачені цими Умовами або ці обставини і умови не мали місця/не були дотримані, будь-які наслідки (у т ч. юридичні: в частині оподаткування, отримання дозволів узгоджень на здійснення певних дій тощо) такої участі спроби участі в Акції несе вказана особа, або особа, що згідно законодавства України несе певну відповідальність за діяння вищезазначеної особи.

1.2. Строк проведення Акції – з 01.01.2020 до 30.06.2020р.

Строк проведення Акції може бути продовжено Організатором Акції.

1.3. Акція проводиться на всій території України.

1.4. Акція не є акцією чи заходом рекламного характеру, не є розіграшем, не є азартною грою чи лотереєю, чи послугою у сфері грального бізнесу. Акція спрямована на популяризацію продукції під торговою маркою «ЖАР». 

 1.5. Ці Умови не є публічною обіцянкою винагороди, чи умовами конкурсу. 
 

2. Умови та порядок отримання подарунків.

2.1. Отримання подарунку Учасником здійснюється шляхом залишення собі у власності знайденого Учасником в одиниці  Акційної продукції подарунку,а саме грошової купюри.

2.2.  Учасник з моменту отримання подарунку є його власником і має право розпоряджатися їм згідно чинного законодавства України.

            Організатор Акції не несе жодної відповідальності за мету, порядок, умови і законність використання Учасником отриманого подарунку.

ПП «Подільський Прометей»  Україна, Вінницька область

Могилів-Подільський, 24000, вул. Сагайдачного, 11б