ПРО КОМПАНІЮ

Компанія «Подольський Прометей» є одним з найбільших українських підприємств, що виробляють снекову продукцію: фасоване насіння соняшнику, гарбуза, смажений арахіс.
 
Компанія «Подільський Прометей» за довгий час на ринку снеків зарекомендувала себе на дуже високому рівні. Асортимент продукції широко представлений практично у всіх регіонах України і ближнього зарубіжжя. Товар легко пізнаваний завдяки відмінній якості і барвистій упаковці.
 
Наша продукція проходить багатоступінчастий контроль, що підтверджується сертифікатами якості та широким попитом у споживачів. Виробництво оснащене новітнім імпортним обладнанням, що дозволяє максимально зберегти всі корисні властивості насіння і арахісу.
 
Для виробництва продукції ми використовуємо тільки високоякісну сировину з елітних сортів соняшника, вирощених у південних областях України, і арахісу, який безпосередньо поставляється з Китаю.
 
При співпраці з нами ми гарантуємо відмінну якість продукції, повну маркетингову підтримку, участь у програмах по просуванню продукту, а також своєчасну доставку та конкурентні ціни.
 
Будемо раді новим клієнтам і партнерам!

ПП «Подільський Прометей»  Україна, Вінницька область

Могилів-Подільський, 24000, вул. Сагайдачного, 11б